НОВИНИ АРХ

Звіт в Лодзькому науковому товаристві про виставки, присвячені війні в Україні

17 червня в Лодзькому науковому товористві виступила доктор мистецтв, професор Лодзького Університету Анета Павловська зі звітом про виставки, організовані за підтримки Лодзького наукового товариства. Серед них було згадано про дві віставки за проєктом Юлії Івашко, присвячені воєнній фототворчості прес-офіцера ЗСУ майора Сергія Белінського. Ці фотовиставки були організовани в залах Лодзького наукового товариства і Лодзької політехніки. Виставку у Лодзькій політехніці представив разом з професором Анетою Павловською директор Інституту архітектури і урабаністики, доктор архітектури, професор Марек Пабіх.
Доктор архітектури, професор, нострифікований в Краківській Політехніці ім.Т.Косцюшки, доктор хабілітований ІВАШКО ЮЛІЯ ВАДИМІВНА.