Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Засідання кафедри і звіт аспірантів кафедри водопостачання та водовідведення про виконання індивідуальних планів підготовки в 2023 – 2024 навчальному році.

11 вересня відбулось друге засідання кафедри в новому навчальному році. Першим питанням порядку денного було розгляд виконання індивідуальних планів підготовки аспірантів в 2023-2024 н.р.
Аспіранти розказали про виконану ними роботу в минулому навчальному році, публікацію наукових статей та виступи на конференціях. Відповіли на запитання викладачів та вислухали зауваження та побажання  в реалізації наукових розробок. Наукові керівники охарактеризували роботу своїх аспірантів та представили плани подальшої їх наукової роботи.
Далі було заслухано Вченого секретаря кафедри Аргатенко Т.В., яка доповіла про професійні досягнення наших викладачів станом на вересень 2024 року.
Наступним питанням порядку денного було обговорення відкритої лекції професора кафедри Хомутецької Т.П., а також заслухали її звіт про роботу на посаді професора кафедри.
Translate »