![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_30102023.jpeg)
Зустріч з роботодавцем ФІСЕ
30 жовтня 2023 року відбувалась зустріч з генеральним директором компанії ТОВ «Профінстал», що є одною з провідних компаній в Україні з проектування та монтажу систем ОВіК, організації мікроклімату, аспірації та інших технологічних комунікацій – Арсентієм Ляшенком.
Мета зустрічі: обговорення перспектив подальшої співпраці, налагодження більш тісних зав’язків та планування зустрічей зі студентами.
Для студентів зустрічі та спілкування з роботодавцями дають змогу побачити перспективи майбутньої професії, стимулюють набути компетенцій, умінь та навичок, які необхідні, щоб стати конкурентоспроможними фахівцями.
З іншого боку, роботодавці зацікавлені в компетентних фахівцях, тому беруть активну участь в освітньому процесі для забезпечення якості освітніх програм і стають нашими партнерами.
Тому, взаємодія з роботодавцем, дослідження тенденцій ринку праці, коригування спільних зусиль із підготовки студента – є основними складовими роботи факультету інженерних систем та екології.
Заст. декана Наталія Чепурна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/zustrich-z-robotodavczyamy-4-75x75.jpg)
Зустріч з роботодавцями на БТФ
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/harchenko-1-500x380.jpg)
Вітаємо студента ІІІ курсу БТФ Харченко Дениса
4 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-26_16-49-39-773-500x380.jpg)
Перша Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «PROКИЇВ»
26 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/krasivi-kartinki-zi-vsesvitnim-dnem-pocilunku-7-1.jpg)