НОВИНИ КНУБА

Зустріч студентів-спортсменів із Президентом України

Напередодні Дня фізичної культури і спорту Президент України Володимир Зеленський онлайн  поспілкувався зі студентами 29 навчальних закладів сфери фізичної культури та спорту з різних регіонів країни.

Зустріч почалася з вручення державних нагород студентам українських навчальних закладів,  переможцям ІІІ Європейських ігор, на яких збірна України виборола третє загальнокомандне місце.

Вітаємо видатних спортсменів – гордість України!

Вітаючи переможців, президент України наголосив, що спортивні звитяги мають великий вплив на перемогу Україні у війні.

«Кожного разу, коли підіймається український прапор завдяки вашим перемогам … це означає момент перемоги», – сказав Володимир Зеленський.

Як запевнив Президент, Українська держава й надалі підтримуватиме спортсменів і, попри численні виклики, не залишить спорт поза увагою.

Відповідаючи на запитання студентів із прифронтових регіонів, Президент наголосив, що держава обов’язково звертатиме увагу на потреби молоді, зокрема спортсменів, у цих областях України. Також, на його переконання, важливим є завданням повернення талановитих українських атлетів з-за кордону. Але треба зачекати закінчення війни, коли заявиться можливість вкладати в цей напрям гроші.

Спілкуючись зі студентами комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради, 1200 студентів якого сьогодні змушені навчатися онлайн через повномасштабну російську агресію, Володимир Зеленський запевнив, що Україна відновить усі виші та інші заклади освіти, зруйновані внаслідок вторгнення Росії.

Спортсменів-співбесідників Президента зокрема цікавило, чи стане фізкультура знову обов’язковою дисципліною в школі. Чи все залишиться, як тепер. Тож питань було багато. Були й пропозиції. Наприклад, зробити на базі вищих навчальних закладів центри реабілітації для військових.

Загалом розмова була цікавою. Однак, не всі ВНЗ змогли поставити запитання Президенту. Не вистачило часу. Прикро. Адже, наприклад, в Київському національному університеті будівництва і архітектури завдяки зусиллям ректора Петра Кулікова відбудовано потужну спортивну інфраструктуру, на якій можна з успіхом проводити підготовку олімпійського резерву і не тільки нашого університету. Можливо, при гарній підготовці наші спортсмени частіше посідали б перші місця на міжнародних змаганнях! Побажаємо їм успіхів. Нехай наш Гімн лунає на міжнародних змаганнях найчастіше!

Інформаційний центр