Новини,  НОВИНИ КНУБА

Зустріч із випускниками Хмельницької ЗОШ №22 ім. О. Ольжича

Де і як отримати відповіді на запитання, що турбують вступників перед досить важливим вибором у їхньому житті, вибір майбутньої професії та спеціальності? З таким питанням стикаються випускники навчальних закладів щороку. Допомогти дати відповідь можуть зустрічі випускників шкіл з представниками університетів. Такі зустрічі проводить будівельно-технологічний факультет зі своїми майбутніми студентами в випускних класах. Викладач кафедри будівельних матеріалів Лариса Терещенко заохочує студентів ТБКВМ проводити такі зустрічі в школах, які вони нещодавно закінчили.

Нерез Єлизавета, студентка групи ТБКВМ-22-2, провела профорієнтаційну зустріч із випускниками Хмельницької ЗОШ 22 ім. О. Ольжича. Майбутні абітурієнти мали можливість почути про навчальні програми університету, досвід студентського життя та переваги спеціальностей, котрі можна здобути в нашому університеті.

Лариса Терещенко, викладач