НОВИНИ ФІСЕ

Зустріч декана ФІСЕ з директором Представництва «Польська академія наук»Зустріч декана ФІСЕ з

18 червня 2024 року з робочим візитом до Київського національного університету будівництва і архітектури завітав директор Представництва «Польська академія наук» Матеуш БЯЛОС.

У ході відвідин відбулася зустріч декана факультету інженерних систем та екології Олександра ПРИЙМАКА з польським колегою. У ході розмови обговорили основні напрямки та перспективи двосторонньої міжнародної співпраці. Зокрема, щодо обміну викладачами та студентами, реалізації спільних грантів в рамках програми ЄС Еразмус+, проведенню тематичних конференцій, тренінгів, спортивних заходів. Йшлося також про можливості виконання спільних наукових робіт.