![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-10-1140x855.jpg)
Збори щодо особливостей вступної кампанії у 2023 році
28 березня в КНУБА відбулись збори щодо особливостей вступної кампанії у 2023 році. На них були присутні представники ректорату, декани факультетів і представники факультетів, які відповідають за вступ та профорієнтаційну роботу. Для зручності було передбачено можливість дистанційної участі в зустрічі.
Відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Кравчук проінформував усіх присутніх про новації та пріоритети цьогорічної вступної кампанії, складнощі та особливості її проведення в умовах військового стану.
Такий захід став особливо актуальним та корисним напередодні дня відкритих дверей в КНУБА, а також для проведення ефективної профорієнтаційної роботи по залучення потенційних вступників до нашого університету.
Відповідальний секретар приймальної комісії
Олександр КРАВЧУК
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-10-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Вопрос3-6-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Вопрос4-6-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230329_144027_411-75x75.jpg)
Запрошуємо на відкриту лекцію
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/изображение_viber_2023-02-15_08-06-54-515-500x380.jpg)
Делегація КНУБА бере участь у Міжнародному Форумі Rebuild Ukraine
15 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1577719252185-500x380.jpg)
Світла пам’ять
24 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-22_12-12-30-500x380.jpg)