![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5686-1140x760.jpg)
Збірна КНУБА з футзалу розпочала захист чемпіонського титулу із розгромної перемоги
У нашому спорткомплексі, у п’ятницю, 27-го жовтня, збірні КНУБА та УДУ ім. М. Драгоманова зустрічалися в рамках першого туру XXІ Чемпіонату міста Києва серед студентських команд ЗВО.
Господарі з перших хвилин взяли м’яч під свій контроль, що зовсім скоро дало свої перші плоди – на третій хвилині рахунок відкрив Анатолій Жихарєв. Гості мали шанс зрівняти рахунок вже за дві хвилини, але вихід сам на сам реалізувати не вдалося. Натомість Максим Хамко подвоїв перевагу своєї команди, 2:0. Але “педагогам” все ж вдалося розмочити рахунок – помилкою кнубівців скористався Дмитро Загородній. На це “будівельники” відповіли дуже потужно: цілих три дублі за 10 хвилин оформили Богдан Корольчук та брати Комари. Наприкінці першої двадцятихвилинки за УДУ відзначився Микита Ніженець.
У другому таймі ще по голу забили наші Артем Криворучко та Денис Бондаренко. До речі, для останнього цей матч був дебютним.
10:2 – впевнена перемога збірної КНУБА. Вітаємо!
У наступному турі наші хлопці зіграють проти команди КУБГ. Матч відбудеться у четвер, 2-го листопада, в спорткомплексі КНУБА. Початок о 16:15. Запрошуємо всіх вболівальників на матч.
Олексій Кузнецов
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5688-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5691-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5694-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5724-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_5739-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/vruchenye-poyasa.jpg)
Пояс чемпіона
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/bezыmyannыj-1-500x380.jpg)
До дня відкритих дверей
5 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-500x380.jpg)
Профорієнтаційна зустріч зі студентами Фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну ПНУ
1 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/b2-500x380.webp)