![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/9362e6a00bf6523351d9c31b17b6416b_b_1.jpg)
Збірна КНУБА з футзалу перемогла з рекордним рахунком
17 Листопада, 2023
У четвер, 16 листопада, відбувся матч четвертого туру. Команда УДУ ім. М. Драгоманова приймала КНУБА.
Усі 40 хвилин матчу пройшли під диктовку гостей, які не дали супернику створити небезпеку біля своїх воріт. Натомість в атаці вдалося сповна реалізувати свій потенціал. Один гол забив Олександр Маглич (ПЦБ-20-6), а дублями відзначились аж п’ятеро гравців: Денис Бондаренко (ГтЗ-22-2), Григорій Комар (ПЦБМ-23-БМ), Даниїл Коваленко (ФВСм-23), Сергій Олійник (ФВСм-23) та Сергій Побережний (ФВСм-23).
Результат – перемога з рекордним рахунком 11:0, вітаємо!
Передостанній матч у цьому році “Будівельник” зіграє вдома проти КУБГ у четвер, 23 листопада. Початок о 16:20.
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/pastushenko-maksim-500x380.png)
26-28 БЕРЕЗНЯ 2023 Р. СТУДЕНТИ ТА СПІВРОБІТНИКИ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ, ФІСЕ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У I INTERNATIONAL SCIENTIFIC AND PRACTICAL CONFERENCE “MODERN PROBLEMS OF SCIENCE, EDUCATION AND SOCIETY” KYIV, UKRAINE
10 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/001-500x380.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ОНЛАЙН-ВИСТАВКА “КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ” (2022)
26 Вересня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/foto-1-500x380.jpg)