Завідувач кафедри Чорноморденко Іван Васильович виступив перед абітурієнтами на Дні відкритих дверей

Дев’ятого березня 2023 року о 15-00 у актовій залі відбувся день відкритих дверей нашого університету для абітурієнтів, батьків і усіх бажаючих ознайомитися з факультетами, спеціальностями та напрямами підготовки (доповідач проректор Шпаков А.В.). По закінченню виступу проректора гості розійшлися по факультетах для більш достеменного знайомства і участі у екскурсіях по кафедрах.

Зокрема на Архітектурний факультет завітало понад сотню бажаючих навчатися на архітектурних спеціальностях. Декан архітектурного факультету професор Кащенко Олександр Володимирович ознайомив присутніх із усіма кафедрами факультету та їх завідувачами, а також надав слово кожному із них. Завідувач кафедри філософії професор Чорноморденко І.В. коротко виклав роль і функції філософії у навчальному процесі та запросив абітурієнтів брати участь у творчому конкурсі оголошеному на сайті університету.