![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_19-53-33-1140x855.jpg)
Завершились змагання студентської ліги Києва з чирлідингу
Студентки Київського національного університету будівництва і архітектури взяли участь у змаганнях Студентської Ліги з чирлідингу в програмі XIX Універсіади Києва. 24 березня змагання завершились. Вони були організовані й проведені Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України сумісно з Федерацією чирлідингу і чирспорту України на базі Середньої загальноосвітньої школи №42 м. Києва. Загалом участь у змаганнях взяли студенти п’яти закладів вищої освіти столиці: ДТЕУ, ДУІКТ, КНУБА, НМУ ім. О.О. Богомольця і НУБіП України. Змагання проходили в кількох категоріях, студенти змагалися в сольній програмі, парах і командах: Cheer Dance, Pom Dance, Urban Cheer, Jazz Dance та командному Cheer Dance Show. За кожним виступом було цікаво спостерігати, зала була наповнена позитивною енергетикою, запалом, красою і надзвичайною підтримкою кожного, хто перебував на змагальному майданчику.
У номінації Jazz Dance Solo відзначились студентки КНУБА Лопатіна Єлизавета та Мамотенко Марія, які вибороли золоту і срібну нагороди в цьому виді програми.
У номінації Cheer Dance team наші дівчата теж вибороли золоту нагороду.
Зичимо подальшого розвитку й успіхів в цьому захопливому та яскравому виді спорту.
Войтенко Оксана, старший викладач кафедри ФВіС
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_19-53-26-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_19-53-18-1008x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_19-53-09-1024x629.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_19-53-04-1024x717.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_19-52-56.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-01_19-50-54-1008x1024.jpg)
Вам також може сподобатись
![взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє», що відбувся 16 вересня 2021 р. на території ПрАТ "Миргородкурорт", м. Миргород.](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/jVV_16122022_Argat_5_1-500x380.jpg)
Представники кафедри водопостачання та водовідведення ФІСЕ професор О.В. Кравченко та доцент Т.В. Аргатенко взяли участь у роботі інтеграційного форуму «Будуй майбутнє»
16 Грудня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/foto-1-1-500x380.jpg)
Урочиста церемонія вручення дипломів на факультеті урбаністики та просторового планування
6 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230330_203401_652-1-500x380.jpg)