НОВИНИ ГІСУТ,  Новини кафедри ГІФ

Завершена навчальна та триває виробнича практика студентів кафедри ГІФ

Для першого курсу спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” була проведена навчальна практика з дисципліни “Геодезія” викладачами кафедри геоінформатики і фотограмметрії: асистент Володимир Онищук та доцент, PhD, Данило Кінь.

Під час літньої навчальної практики студенти удосконалили навички роботи з геодезичними приладами, оволоділи методами і способами побудови теодолітної і нівелірної основи, виконання тахеометричної зйомки і створення цифрового топографічного плану у масштабі 1:500 за результатами власноруч виконаних польових та камеральних робіт.

Студенти швидко оволоділи функціональними можливостями програмного забезпечення Digitals і надрукували побудовані топографічні плани у масштабі 1:500.

Студенти третього курсу бакалаврату та другого курсу магістратури проходять успішно виробничу практику на базі центральних органів виконавчої влади, установ, державних та приватних підприємствах, з метою набуття практичних знань та вмінь, виконуючи завдання з реальними вихідними даними та приймаючи власні рішення, обґрунтовуючи їх правильність колегам. Керівники практик: професор, д.т.н., Володимир Катушков, асистентка Оксана Травкіна.

Одні із основних баз практик:

1. Міністерство культури та інформаційної політики України;
  2. Державне підприємство “Науково-дослідний інститут геодезії і картографія”;
  3. ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ “ДЕРЖГІДРОГРАФІЯ” “УКРМОРКАРТОГРАФІЯ”;
  4. ГО “Україна Інкогніта”;
  5. Компанія “ТВІС” тощо.

Колектив кафедри ГІФ висловлює велику вдячність своїм роботодавцям за забезпечення висококваліфікованими та актуальними знаннями майбутніх фахівців спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” спеціалізації “Геоінформаційні системи та технології”, а також за активну участь у розвитку спеціальності!

Translate »