Новини,  НОВИНИ КНУБА

Затверджено новий склад Наглядової ради КНУБА

Наказом Міністерства освіта і науки України затверджено новий склад Наглядової ради КНУБА. До нього увійшли висококваліфіковані спеціалісти будівельної і архітектурної галузі, відомі державні діячі та науковці, авторитетні міжнародні експерти у сфері охорони культурної спадщини. Серед них – 4 випускники КНУБА.

Вперше до складу Наглядової ради увійшли міжнародні експерти галузі Клейн Ерік – керівник відділу допомоги Україні Агентства культурної спадщини Нідерландів, міжнародний експерт із захисту культурної спадщини під час збройних конфліктів та Фіумара Луїджі (Італія) – президент фонду «Міжнародний форум Людина і архітектура», дипломований архітектор, професор, член Швейцарської спілки інженерів та архітекторів.

Олексій Дніпров позитивно оцінив зміни: «Ми дуже пишаємося, що в оновленому складі Наглядової ради нашого університету присутні найдосвідченіші фахівці, зокрема Голова ради – відомий державний діяч Станіслав Сташевський, керівники профільних міністерств, національної та педагогічної академій наук, прогресивні висококваліфіковані випускники університету».

Серед випускників у складі оновленої Ради: архітектор Дмитро Васильєв, а також керівники передових компаній України – Гліб Мурованський (генеральний директор KAN Develepmnet), Михайло Іщенко (генеральний директор «Енергомонтажвентиляція», Андрій Разсамакін (президент корпорації «ДБК Житлобуд»), голова громадської організації «Будуємо Україну разом» Марта Бенишин.

«Переконаний, що Наглядова рада університету в оновленому складі буде максимально сприяти розв’язанню перспективних завдань розвитку КНУБА», – наголосив ректор.

Інформаційний центр

Translate »