Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Залучення працедавців до навчання студентів.

Представники наукової фірми РІКОМ – стейкхолдери кафедри Водопостачання та водовідведення КНУБА в рамках договору про співпрацю провели практичне заняття з основ проектування водопровідних мереж з використанням сучасного програмного забезпечення для студентів 3 курсу, що навчаються за спеціальністю 192 “Будівництво та цивільна інженерія” напряму діяльності – Водопостачання та водовідведення”.
Договором про співпрацю передбачено партнерське поєднання зусиль для підготовки висококваліфікованих фахівців – проектувальників в галузі водопостачання та водовідведення. Тому на практичних заняттях при вивченні дисципліни “Мережі водопостачання” виділено час для  навчання студентів працювати з специфічним програмним забезпеченням.
Студенти під час навчання будуть отримувати не тільки теоретичні основи проектування водопровідних мереж, а й практичні навики проектування.

Професор кафедри Хомутецька Т.П.