Захисти дипломних робіт магістрів на кафедрі теорії архітектури і архітектурного проєктування у травні 2024 р.

У травні 2024 р. на кафедрі теорії архітектури і архітектурного проєктування пройшли захисти дипломних робіт магістрів. У цьому році подія відбулась у змішаному форматі (очному і дистанційному). Переважна більшість дипломних робіт була представлена і захищена здобувачами саме в університеті. Студенти представили на захист роздруковані компоновки проєктів, а також презентації і відео своїх робіт в електронному форматі. Іноземні студенти кафедри мали можливість захистити свої роботи дистанційно, на платформі Zoom.

Атестаційна комісія відмітила високий професійний рівень дипломних робіт, а також актуальну тематику, пов’язану з відновленням забудови України, адже кафедра співпрацює на умовах меморандуму з  Департамент архітектури та містобудування міста Миколаїв. Також були представлені проєкти забудови міст Харкова, Старокостянтинова, Києва і Київської області.

Щиро вітаємо наших випускників і бажаємо їм успіхів у професійному житті!