ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ БАКАЛАВРІВ

24.06-26.06.2024 відбувся захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти “бакалавр” зі спеціальності 191 “Архітектура та містобудування” на кафедрі Ландшафтноїта туристично-рекреаційної архітектури. Екзаменаційна комісія на чолі з директором ДП Українського державного науково-дослідного інституту проєктування міст (ДІПРОМІСТО) імені Ю.М. Білоконя Шпилевського Івана Івановича високо оцінила рівень підготовки здобувачів, продемонстрованих на захисті. Усі роботи були високо оцінені членами Атестаційно-екзаменаційної комісії та отримали відмінні бали.

Заступниками голови атестаційно-екзаменаційної комісії були завідувач кафедри ландшафтної та туристично-рекреаційної архітектури, доктор архітектури, професор, Заслужений працівник освіти України Яценко Віктор Олександрович та доктор архітектури, професор, завідувач кафедри Інформаційних технологій в архітектурі Товбич Валерій Васильович. Членами комісії по захисту АЕК були професор Яблонська Ганна Дмитрівна, професор Панченко Тамара Федотівна, професор Лещенко Нелля Арсентіївна, доцент Семикіна Олена В’ячеславівна, секретар АЕК по кафедрі ЛтаТРА асистент Короткова Тетяна Миколаївна.

Щиро вітаємо випусників з вдалим захистом! Бажаємо нових здобутків, цілеспрямованості в досягненні цілей, наснаги, удачі! Очікуємо Вас на магістратурі!

Ільницький Владислав Дмитрович, Центр по вивченню процесів відновлення природнього середовища в м. Києві
Горова Євгенія Едуардівна, Готель в приміській рекреаційній зоні в с. Забір’я Київської області
Самченко Тетяна Миколаївна, Школа відродження народних українських промислів у м. Києві