Новини,  НОВИНИ КНУБА

Захист кваліфікаційних робіт на ФАІТ

Упродовж 17-21 червня на кафедрі Інформаційних технологій ФАІТ тривають захисти здобувачів за спеціальностями 121 “Інженерія програмного забезпечення”, 122 “Комп’ютерні науки” та 126 “Інформаційні системи та технології .

Захист проходять у дистанційному форматі.

Кращою роботою 17.06.2024 було визнано роботу “Розробка веб-додатку для обміну навчальним матеріалом і виконанням індивідуальних завдань студентами” Корсуна Іллі (керівник – к.т.н., доц. Горда О.В.), спеціальність 122 “Комп’ютерні науки”.

Кращою роботою 18.06.2024  було визнано роботу “Розробка мобільного додатку пошуку попутників” Стужука Ігоря  (керівники – к.т.н., доц. Гончаренко Т.А., PhD, Рябчун Ю.В.), спеціальність 122 “Комп’ютерні науки”. Вітаємо успішних студентів. Бажаємо успіхів і надалі.

Олександр Терентьєв, в.о. декана ФАІТ