Новини,  НОВИНИ БТФ,  НОВИНИ КНУБА

Захист дисертаційної роботи Зозулинець В.В. на здобуття ступеня доктора філософії

08.08.2024 р. на засідання спеціалізованої вченої ради разового захисту ДФ 22.192 Київського національного університету будівництва і архітектури, Міністерства освіти і науки України, м. Київ, відбувся прилюдний захист Зозулинець В.В. дисертації “Кислотостійкі лужні цементи та композиційні матеріали на їх основі” за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Зозулинець Вікторія Василівна працює на кафедрі ТБКВ і НДІВМ КНУБА.

Науковий керівник: Ковальчук Олександр Юрійович, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Київського національного університету будівництва і архітектури.

У дискусії взяли участь:

Голова разової спеціалізованої ради:

ГОЦ Володимир Іванович, доктор технічних наук, професор, декан будівельно-технологічного факультету Київського національного університет будівництва і архітектури

Рецензенти:

ЛАСТІВКА Олесь Васильович, кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри технології будівельних конструкцій та виборів Київського національного університету будівництва і архітектури;

БЕРДНИК Оксана Юріївна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри технології будівельних конструкцій та виборів Київського національного університету будівництва і архітектури.

Опоненти:

КРОПИВНИЦЬКА Тетяна Павлівна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри будівельного виробництва Інституту будівництва та інженерних систем Національного університету «Львівська політехніка».

БОРЗЯК Ольга Сергіївна, доктор технічних наук, професор, доцента кафедри Будівельних матеріалів, конструкцій і споруд Українського державного університету залізничного транспорту.

Загальна оцінка роботи і висновок. Дисертаційне дослідження Зозулинець Вікторії Василівни є завершеною самостійною та ґрунтовною науковою працею. На підставі результатів відкритого голосування, спеціалізована вчена рада ДФ 22.192 Київського національного університету будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Київ, присуджує Зозулинець Вікторії Василівні ступінь доктора філософії з галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Вітаємо Вікторії Василівну і бажаємо нових наукових і професійних здобутків на життєвому шляху, творчого натхнення, кар’єрного зростання!