Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Захист бакалаврських випускних робіт студентів

25 червня 2024р. на кафедрі технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці КНУБА відбувся захист бакалаврських випускних робіт студентів, які навчаються за освітніми програмами «Екологія та охорона навколишнього середовища» та «Технології захисту навколишнього середовища».

АЕК в складі голови д.т.н., с.н.с. Національного інституту стратегічних досліджень Іванюти С.П., зав. кафедри ТЗНС та ОП, д.т.н., проф. Ткаченко Т. М., д.т.н., проф. кафедри архітектурних конструкцій Сергійчука О.В., к.т.н. доц. Кафедри ТЗНС та ОП Клімової І.В. та к.т.н., доц.кафедри ТЗНС та ОП Василенко Л.О. відзначила актуальність, різноманітність тем дипломних проєктів.

Велику увагу привернула робота студента ЕК-20 Герасименка Сергія “Створення сучасної форми озеленення урбоценозів шляхом створення мікролісів” (наук. кер. д.т.н. проф. Волошкіна О.С.) , що вже має практичне впровадження. Високо були оцінені комісією також роботи студентів Лопатюка Ярослава, Берловської Катерини, Войцешко Дарини, Ткаченко Ліани, Расюка Романа.

Викладачі кафедри щиро вітають студентів з успішним захистом та бажають подальших успіхів!