![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/630_360_1608299145-924-1.jpg)
З Днем Святого Миколая!
У 2023 році православні християни відзначають День Святого Миколая не 19 грудня, як зазвичай, а раніше — 6 грудня, як це роблять християни західного обряду.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/9c72e6795160fab19460540935cd4aed-1.png)
Святий Миколай Мирлікійський, який став прообразом Святого Миколая, був відомий своєю турботою про менш забезпечених. За легендою, традиція дарувати подарунки в це свято виникла через історію, коли один бідний чоловік не міг забезпечити посагом своїх трьох доньок, і вони не могли вийти заміж. Тоді Святий Миколай упродовж трьох днів таємно закидував крізь вікно до кімнати сестер маленькі шматочки золота.
День Святого Миколая – це свято, коли здійснюються заповітні мрії! Нехай завжди на нашій землі, в наших будинках, в родинах і серцях оселяться мир, спокій та стабільність! А віра в диво допомагає нам в Україні здолати всі перешкоди, подарує надію, вселить впевненість в нашу Перемогу!
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/7592f887960e43bf6691yz169e32f311_w640-75x75.jpg)
6 грудня - День Збройних сил України
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_1902-500x380.jpg)
Даєш робототехніку у КНУБА!
12 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/33_woodsystems-500x380.jpg)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 022 «ДИЗАЙН» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ – ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ «WOODSYSTEMS» (2023)
15 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/2023.12.28-dn-22-1_4-bim-vidbudova-500x380.png)