![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/20111230122448-10537-1140x760.jpg)
З днем народження!
9 Червня, 2023
Від імені всього колективу Київського національного університету будівництва і архітектури вітаємо з днем народження члена Наглядової ради Університету, українського вченого Володимира Петровича Семиноженка!
Шановний Володимир Петрович!
Нехай удача супроводжує Вас у всіх справах і в житті буде безліч цікавих і чудових подій! Ваші професійні досягнення викликають велику повагу, демонструють різнобічність Ваших здібностей та вмінь. Тож нехай Ваша життєва дорога буде довгою та світлою, незмінними супутниками будуть любов і добро, а кожен наступний день і надалі приносить бажання працювати й робити світ кращим на шляху до великої Перемоги!
Успіхів, здоров’я, радості та щастя!
Ректорат КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/img_9001-1-75x75.jpg)
Найсвіжіше
Ініціатива волонтерів КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-2-500x380.jpg)
Викладачі кафедри міського господарства взяли участь у Навчальному семінарі для українських освітян “Інтегроване планування розвитку міст в академічних програмах в Німеччині”
7 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/seriya-vstupaj-7--400x380.jpg)
До уваги вступників КНУБА – 2023!
6 Липня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/20240328_165858-500x380.jpg)