Новини,  НОВИНИ БТФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Виробнича практика студентів ІІІ курсу БТФ

В період з 01.07-26.07.2024 р. для студентів ІІІ курсу спеціальностей 192 «Будівництва та цивільна інженерія» ОПП 192.04 «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» будівельно-технологічного факультету проведено виробничу практику під керівництвом асистента кафедри ТБКВ  Ковальчука А.В.

Практика на оплачуваних робочих місцях була організована на наступних підприємствах: ТОВ «Бетон Комплекс», АТ «ЗЗБК ім.Світлани Ковальської», АТ «Дарницький ЗЗБК», ПрАТ «ЗБВ-1», ПрАТ «Термінал-М», ТОВ «ІТЦ КОВАЛЬСЬКА», ТОВ «ЮНІБІЛД», ТОВ «МАСТЕРГРУП УКРАЇНА», ТОВ «Лаковер», ТОВ «ОДДІН», ПП «КИЇВ-РЕСУРС», ТОВ «ФАЕР-ІНЖИНІРИНГ».

Студенти впродовж терміну практики поглибили теоретичні знання, отримані при навчанні в КНУБА, навчились виробничої дисципліни, робочим відносинам на підприємстві та культурі виробництва. По завершенню практики студенти отримали залік з виробничої практики з позитивними оцінками.

У студентів залишились позитивні враження від практики з огляду на отриманий досвід, набуті практичні навички, а також заробітну плату. Більшість студентів виявили бажання продовжити свою професійну діяльність на підприємствах, де проходили практику. Це є ознакою високого професіоналізму персоналу заводів та позитивною атмосферою, що спонукає молодь до професійного росту.

Керівник виробничої практики

асистент Ковальчук А.В.

ПраТ “Термінал-М”

АТ «ЗЗБК ім.Світлани Ковальської»