Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Викладачі та студенти КНУБА відвідали V-й МІЖНАРОДНИЙ BIM-ФОРУМ DIGITAL GOVERNANCE & EDUCATION

30 травня 2024 викладачі кафедри водопостачання та водовідведення доцент Величко С.В., професор Дупляк О.В., професор Кравченко О.В., доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі Левченко О.В. та студенти ФІСЕ (спеціальностей 194 та 192), Архітектурного та Будівельного факультетів відвідали  V-й МІЖНАРОДНИЙ BIM-ФОРУМ DIGITAL GOVERNANCE & EDUCATION та прийняли участь в 1 BIM-EDUCATION SUMMIT, м. Київ.

На форумі оговорювались питання розвитку цифрових реформ в Україні, Milena FEUSTEL, Архітектор (Німеччина), Pieter STAELENS, Офіцер з політики Європейської комісії поділились досвідом ефективного державного BIM менеджменту в Європі. Українські стейкхолдери Юліан ЧАПЛІНСЬКИЙ (член Правління The WALL UKRAINE, CEO AVR development), Ганна ІСКІЕРДО (співзасновниця, креативна директорка АІММ-груп), Анна ВАСИЛЕНКО ( член Правління The WALL UKRAINE, директор VEC UA), Віталій ГРУСЕВИЧ (Голова Правління The WALL Ukraine) та Олександр КАНІВЕЦЬ (член Правління The WALL UKRAINE, фундатор ASKansalting) поділились власним досвідом використання BIM технологій, ШІ та окреслили перспективи подальшого розвитку BIM в Україні та наголосили на необхідності подальшого розвитку законодавчої бази щодо впровадження BIM технологій. Всі стейкхолдери відмітили значну потребу в підготовлених кадрах і необхідність вивчення BIM технологій в університетах.

Eriks VITOLS, Baltic BIM Management поділився досвідом навчання BIM технологій в Литві.

В рамках форуму доцентом кафедри ІТА Левченко О.В. та професором кафедри ВВ Дупляк О.В. була представлена нова Освітня програма в КНУБА для магістрів розроблена в  рамках грантової угоди The BRIGE «Подолання розриву між університетом і промисловістю: інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі».  Партнер проєкту Віктор МАЛАХОВ, к.т.н., доцент, ОДАБА, представив доповідь на тему «Портрет та мотивація сучасного студента – дійсне та важливе». Під час вільної дискусії стейкхолдери та студенти висловили свої побажання щодо майбутньої Освітньої програми.

31.05.2024 р.

доцент. Величко С.В.