Новини кафедри міського господарства,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФУПП

Викладачі кафедри міського господарства провели Урбаністичну прогулянку Старим містом для студентів та друзів ФУПП

25 травня відбулася організована кафедрою міського господарства Урбаністична прогулянка Старим містом з нагоди Дня Києва, присвячена полеглим захисникам, студентам магістратури ФУПП Роману Ткаченку і Валентину Крисюку. Крім наших студентів до нас приєдналися друзі з інших університетів, що навчаються на програмах, пов’язаних з урбаністикою. Прогулянку почали на київському Дитинці, пройшли крізь місто Володимира, місто Ярослава, Копирів кінець, завітали до Софії Київської і завершили маршрут на горі Дитинка. Сподіваємось, нам вдалося поділитися з усіма учасниками прогулянки часточкою нашої любові до рідного Києва!