Новини,  НОВИНИ КНУБА

Викладачі кафедри міського господарства КНУБА взяли участь в панельній дискусії в рамках проекту DAAD  «Reconstruction Modules Ukraine»

19 грудня в межах серії лекцій проекту «Reconstruction Modules Ukraine», що фінансується програмою DAAD «Ukraine Digital», відбулася панельна дискусія, що мала на меті зробити спільні висновки для навчальних програм в Україні. З української сторони  в дискусії взяли участь в.о. завідувача кафедри міського господарства КНУБА, доцент Любов Апостолова-Сосса, декан факультету урбаністики та просторового планування КНУБА, професор Алірза Мамедов (декан ФУПП КНУБА), професор Олена Олійник (Національна спілка архітекторів України). А також – колеги з німецьких університетів Анна Кузишин (RPTU Kaiserslautern), професор Крістоф Весслінг, доктор Сепіде Заррін Галам (BTU Cottbus), професор Франк Шварце та Вів’єнн Майєр (TH Lübeck).  Модераторами дискусії виступили професорка Зільке Вайднер  (BTU Cottbus) та  професор Детлеф Курт (RPTU Kaiserslautern).

Під час дискусії експерти обговорили питання майбутньої співпраці, зокрема, переліку тем для майбутніх лекцій, які будуть важливими для післявоєнної відбудови, формату спільної освітньої діяльності та наукових досліджень, підтримки молодих вчених. Серед тем дискусії питання:  чи можуть  такі дисципліни, як реконструкція, стійкість, інтегрований розвиток міст бути включені або посилені в українських навчальних програмах. Жваве обговорення серед учасників викликало питання підготовки фахівців з міського планування в різних форматах – як самостійної магістерської програми або спеціалізації в рамках існуючих магістерських програм. Зокрема, Любов Апостолова-Сосса  поділилась досвідом створення в КНУБА магістерської програми «Урбаністика та просторове планування».

 У КНУБА сподіваються на продовження такої  плідної співпраці!

З записом панельної дискусії ви можете ознайомитись на сайті проекту: panforukraine.de

Любов Апостолова-Сосса,  в.о. завідувача кафедри міського господарства

Translate »
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram