Новини,  НОВИНИ КНУБА

ВСП Вінницький фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну КНУБА відсвяткував День Державного Прапора і День Незалежності

22 серпня у відділі художньої культури та мистецтв ВОУНБ ім. В. Отамановського відбулось відкриття персональної виставки Олександра Пелешка «Гортаючи сторінки “Кобзаря”», приуроченої до Дня Незалежності України. Олександр Пелешко – художник, член Національної спілки художників України, викладач ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА, член Спілки народних майстрів України, неодноразовий учасник обласних та республіканських виставок, ініціатор створення та активний учасник мистецьких проєктів, популяризатор української культури.

Олександр Пелешко створює свої полотна особливим способом. Картини до творів Т. Г. Шевченка виконані в авторській техніці «сграфітографії». Окрім оригінальної техніки, роботи відрізняються яскравою образністю, національним колоритом, ефектною композицією.

З вітальним словом на заході виступала заступник директора з виховної роботи ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА Любов Гордієнко. Звучали музичні твори у виконанні Тетяни Скомаровської, а також пісні на вірші Т. Г. Шевченка «Садок вишневий коло хати» у виконанні учениці академії мистецтв Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М. Д. Леонтовича Соломії Грубик, концертмейстер Софія Аль-Хадіді Sofia Al-Khadidi, та «Ой літа орел» у виконанні студента Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М. Д. Леонтовича Авака Бабаханяна.

Translate »