![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-2-1-1140x760.jpg)
Миколаївському будівельному фаховому коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури – 80 років
27 травня 1944 року створено Миколаївський будівельний технікум. З 2006 року Миколаївський будівельний коледж ввійшов до структури Київського національного університету будівництва і архітектури.
Нині 80 років ВСП МБФК КНУБА відзначає 80-літній ювілей. Вітаємо! Бажаємо, щоб ваш досвід і професіоналізм, творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців й надалі служили зміцненню нашої держав, а ваші випускники добрими справами підтримували авторитет коледжу!
За роки існування, незмінною залишається позиція закладу освіти: створити необхідні умови для самореалізації кожної особистості, виховання достойних членів нашого суспільства.
Коледж випустив понад 40 тисяч техніків-будівельників, техніків-механіків, техніків-програмістів, бакалаврів будівництва, бакалаврів інженерної механіки, які працюють в різних галузях виробництва України.
У закладі працює досвідчений та творчий педагогічний колектив однодумців, закоханих у свою справу. З величезним талантом і безмежною любов’ю до своєї справи й, перш за все, до молоді, викладачі роблять все необхідне, щоб життя студентів було цікавим і яскравим.
Пріоритетним у національно-патріотичному, громадянському вихованні є формування у студентів загальнолюдських цінностей та почуття патріотизму і любові до своєї Батьківщини. Виховання свідомого, компетентного й відповідального громадянина, який є соціально активною особистістю – одне з першочергових завдань ВСП Миколаївського будівельного фахового коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури.
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-4-2-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-5-1-1024x951.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-1-3-1024x767.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-6-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-7-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-8.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-9-1024x741.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-5.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-3-1-1024x768.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/vijskovyj-universytet-500x380.jpg)
День відкритих дверей на кафедрі військової підготовки
24 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/jvv_17112023_1-500x380.jpg)
Вітаємо Студентів ФІСЕ!
21 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/baner-kontrakt-zarahuvannya.png)