Новини,  НОВИНИ КНУБА

Миколаївському будівельному фаховому коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури – 80 років

27 травня 1944 року створено Миколаївський будівельний технікум. З 2006 року Миколаївський будівельний коледж ввійшов до структури Київського національного університету будівництва і архітектури.

Нині 80 років ВСП МБФК КНУБА відзначає 80-літній ювілей. Вітаємо! Бажаємо, щоб ваш досвід і професіоналізм, творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців й надалі служили зміцненню нашої держав, а ваші випускники добрими справами підтримували авторитет коледжу!

За роки існування, незмінною залишається позиція закладу освіти: створити необхідні умови для самореалізації кожної особистості, виховання достойних членів нашого суспільства.

Коледж випустив понад 40 тисяч техніків-будівельників, техніків-механіків, техніків-програмістів, бакалаврів будівництва, бакалаврів інженерної механіки, які працюють в різних галузях виробництва України.

У закладі працює досвідчений та творчий педагогічний колектив однодумців, закоханих у свою справу. З  величезним талантом і безмежною любов’ю до своєї справи й, перш за все, до молоді, викладачі роблять все необхідне, щоб життя студентів було цікавим і яскравим.

Пріоритетним у національно-патріотичному, громадянському вихованні є формування у студентів загальнолюдських цінностей та почуття патріотизму і любові до своєї Батьківщини. Виховання свідомого, компетентного й відповідального громадянина, який є соціально активною особистістю – одне з першочергових завдань ВСП Миколаївського будівельного фахового коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури.

Інформаційний центр