Новини,  НОВИНИ КНУБА

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ-ВИСТАВКА РОБОТОДАВЦІВ БУДІВЕЛЬНОЇ, АРХІТЕКТУРНОЇ ТА СУМІЖНИХ ГАЛУЗЕЙ «СПІВПРАЦЯ ОСВІТИ ТА БІЗНЕСУ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ»

26 жовтня в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) пройшов Всеукраїнський форум-виставка роботодавців будівельної, архітектурної та суміжних галузей «Співпраця освіти та бізнесу в умовах сучасних викликів». Форум проходив за ініціативи Київського національного університету будівництва і архітектури. Захід був організований Центром ділового партнерства та медіапроектів під керівництвом в.о. директора, кандидата економічних наук Ольги Денисюк.

Відкрив Форум ректор КНУБА професор Петро Куліков разом зі Станіславом Сташевським, Першим віце-президентом Будівельної палати України, Заслуженим будівельником України. Вони привітали учасників і побажали їм плідної роботи. Адже співпраця між університетами та бізнесом має дуже важливе значення для економічного зростання країни. Така співпраця зближує навчальний заклад та компанії, що дозволяє краще розподілити та співставити навички в економіці й призводить до ефективнішого розподілу праці та підвищення продуктивності. Студенти й викладачі з інтересом знайомилися з численними підприємствами, представленими на Форумі. Деякі з них завітали на захід, щоб розказати по власні досягнення, нові технології, інші – в пошуках перспективних кадрів для компанії. Завдяки такій співпраці багато студентів зможуть знайти добру роботу, отримувати конкурентну зарплату, пройти практику на перспективних підприємствах, і таким чином, здобути кращу освіту. Серед перспектив такої співпраці та можливість отримати фінансування на дослідження, замовлення на спільну розробку нових матеріалів тощо. Для бізнесу – це можливість задовольнити попит на продуктивних співробітників. Адже співпраця з університетами сприяє тому, що навчальні програми стають більш пристосованими до потреб ринку.

У рамках Форуму пройшли кілька панельних дискусій, на яких студенти могли поставити підприємцям  питання.  Модератором  основної дискусійної панелі був Джастін Варга, голова РСС КНУБА. Серед учасників був професор КНУБА Олег Слєпцов, який представляв на Форумі  Академію Архітектури. Він наголосив, що зараз діяльність архітекторів і студентів  КНУБА  спрямовані на відбудову України. Зокрема, на будівництво житла для тих, хто залишився без домівки.

Архітектор Дмитро Васильєв, представник СЕО компаній  «Архіматика» підкреслив, що в їхній компанії працюють 85% випускники КНУБА. Тож перспективи у випускників КНУБА непогані. Паралельно проходили інші панельні дискусії, які дали змогу майбутнім спеціалістам дізнатися багато цікавого про  підприємства України, на яких в майбутньому ймовірно вони працюватимуть.

У рамках Форуму також пройшов круглий стіл “Проблеми кадрового забезпечення сфери спеціального (оборонного) будівництва». В роботі круглого столу взяли участь представники Верховної ради та Кабінету міністрів України, відповідальні працівники Міністерства оборони, військові будівельники, керівники громадських організацій та будівельних бізнес-структур.

Наступним етапом Форуму стала виставка викладачів та студентів КНУБА. Серед експонатів художні твори та книжки. Найцікавіше, що на виставці можна було придбати ті експонати, що сподобалися. Зацікавлені особи так і зробили. Декан архітектурного факультету професор Олександр Кащенко, який представляв виставку, пообіцяв, що найближчим часом в інтернеті пройде аукціон художніх творів студентів і викладачів КНУБА. Гроші, які вже зібрали та які зберуть на інтернет-аукціоні, підуть на підтримку ЗСУ. А поки всім учасникам виставки будуть вручені спеціальні сертифікати від КНУБА. Дякуємо таланти КНУБА за таку громадянську позицію!

Додамо, що інтерес до компаній, що завітали на Форум в Київський університет будівництва і архітектури був великий, тож навіть після закінчення дискусій біля стендів була молодь. Розмова тривала..!

Сподіваємося, що завдяки такій співпраці студенти зможуть знайти собі компанію до душі, а бізнесмени – відповідних кандидатів на роботу. Побажаємо всім успіху!

Інформаційний центр

Translate »
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram