НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ БАКАЛАВРА НА АРХІТЕКТУРНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ 2024

18 липня 2024 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування».
Ректор університету Олексій Дніпров особисто вручив дипломи іноземним студентам та дипломи із відзнакою.
Декан Архітектурного факультету Кащенко О.В., заступник декану Король В.П. та завідувачі кафедр привітали випускників з визначною подією в їхньому житті і побажали майбутніх успіхів!
Чекаємо наших випускників у рідних стінах для продовження навчання за освітньо-науковими програмами підготовки магістрів архітектури «Архітектура будівель і споруд»,  «Дизайн архітектурного середовища» та «Містобудування» за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування».