![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/vodokhreshcha-1-1140x715.jpg)
Водохреще 2024
Водохреще або Хрещення Господнє — велике християнське свято, яке раніше завжди припадало на 19 січня. Однак, після 1 вересня 2023 року його дата змінилася. Згідно з новоюліанським календарем, на який перейшли ПЦУ та УГКЦ, цього року ми святкуємо Водохреще 6 січня.
Особливе значення цього дня має вода. Її освячують, а потім набирають у ємності та зберігають протягом року. Вважається, що ця вода має цілющі властивості й допомагає від багатьох хвороб. Є традиція в цей день занурюватися в крижану воду. Існує повір’я, що після такого купання люди менше хворіють.
Вітаємо всіх із цим святом! Бажаємо святою водою змити всі невдачі, гріхи та сумніви, і продовжити свій життєвий шлях. Нехай він буде довгим і щасливим. Бажаємо міцного здоров’я, любові, добробуту та миру в Україні.
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/1642540854_max22-1024x576.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/blog-sajt-knuba-23-03-24-1-500x376.png)
Запрошуємо на День відкритих дверей Київського національного університету будівництва і архітектури
21 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-27_13-22-11-1-500x380.jpg)
Студент КНУБА – Чемпіон України серед професіоналів з кікбоксингу К-1
27 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/forum-1-500x380.png)