![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/full_l8ztfybo-1140x557.jpg)
Вітаємо з Днем програміста
13 Вересня, 2023
Сьогодні працівники IT-сфери відзначають своє неофіційне свято – День програміста. Його традиційно відзначають на 256-й день року, і цьогоріч святкування припало на 13 вересня. Число 256 відповідає кількості чисел, які можна представити за допомогою одного байта, поширеної одиниці вимірювання обсягу даних.
КНУБА теж готує майбутніх програмістів, тож вітаємо з професійним святом! Цікавих вам проектів, амбітних цілей, вдалих ідей і оперативної їх реалізації!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/knu11.09_231_10-75x75.jpg)
Найсвіжіше
Покращуємо імідж КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_04052024_1-500x380.jpeg)
Екскурсія студентів ФІСЕ
6 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_4340-500x380.jpeg)
Студенти-волонтери КНУБА
17 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/golovne-foto-2-500x380.jpeg)