НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Вітаємо д.т.н., професора В.О. Поколенка з нагородженням Нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти»!

28 червня 2024 року на засіданні вченої ради  Київського національного університету будівництва і архітектури Міністр освіти і науки України Оксен Васильович Лісовий вручив Нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» професору кафедри менеджменту в будівництві Вадиму Олеговичу Поколенку.

Колектив Київського національного університету будівництва і архітектури щиро вітає д.т.н., професора, професора кафедри менеджменту в будівництві Вадима Олеговича Поколенка з високою відзнакою – нагородженням Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти»!

Ця нагорода є визнанням багаторічної самовідданої праці Вадима Олеговича в галузі освіти, його значного внеску у розвиток будівельної науки та підготовку висококваліфікованих фахівців. Професор Поколенко В.О. – яскравий приклад професіоналізму, відданості своїй справі та безперервного прагнення до вдосконалення!

Бажаємо Вам, шановний Вадиме Олеговичу, подальших успіхів у науковій та педагогічній діяльності, міцного здоров’я, нових звершень і натхнення на шляху до нових висот! Нехай Ваш професійний шлях буде сповнений нових досягнень та відкриттів, а Ваша праця приносить ще більше визнання та поваги!

Завідувач кафедри

менеджменту в будівництві,