НОВИНИ КНУБА

Вітання з присудженням наукового ступеня доктора наук Т.А. Гончаренко

З превеликим задоволенням вітаємо завідувачку кафедри інформаційних технологій  Тетяну ГОНЧАРЕНКО з присудженням наукового ступеня доктора наук!

Захист дисертаційної роботи «Методологічні основи формування єдиного інформаційного середовища для автоматизації об’єктно-просторових систем в проєктах будівництва» на отримання наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.13.06 «Інформаційні технології» відбувся 14 травня 2024 року  в спеціалізованій вченій раді Д26.056.01 Київського національного університету будівництва і архітектури. Науковий консультант – перший проректор КНУБА, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти  України Денис ЧЕРНИШЕВ.

Щиро бажаємо Тетяні Андріївні успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай ті труднощі, які Ви подолали, залишаються позаду. А далі – тільки успіх та досягнення нових звершень на науковій й освітній нивах!

Колектив кафедри інформаційних технологій