![Викладачі ФІСЕ пройшли курс підвищення кваліфікації](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/jVV23112022_3.jpg)
Викладачі ФІСЕ пройшли курс підвищення кваліфікації
Викладачі кафедри Теплогазопостачання та вентиляції Вакуленко Дар’я Ігорівна та Москвітіна Анна Сергіївна пройшли курс з «Проєктування PV станцій із використанням професійного програмного забезпечення». Онлайн-курс було створено ГО “Агенція сталого розвитку “СИНЕРГІЯ” в рамках українсько-німецького проєкту Repower Green Ukraine “Energy Transition 2022”, що реалізується кооперативом WECHANGE (Німеччина) у співпраці з ГО “Екоклуб” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.
Метою курсу було підвищення практичних навичок використання сталих енергетичних рішень у проєктуванні енергетичної інфраструктури для забезпечення тепловою та електричною енергією об’єктів малих архітектурних форм під власне споживання з використанням відновлювальних джерел енергії.
Асистент кафедри ТГПіВ Дар’я ВАКУЛЕНКО
![Вечір настільних ігор РСС КНУБА](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/jVV23112022_1.jpg)
Викладачі ФІСЕ пройшли курс підвищення кваліфікації
![Вечір настільних ігор РСС КНУБА](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/jVV23112022_2.jpg)
Викладачі ФІСЕ пройшли курс підвищення кваліфікації
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/golov-500x380.jpg)
Профорієнтаційна екскурсія на факультеті автоматизації і інформаційних технологій
17 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/news_header_chess-500x380.png)
Команда ФУПП посіла III місце у чемпіонаті з шахів
1 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/18-03-2024-500x380.jpg)