КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  Новини,  НОВИНИ КНУБА

VII Міжнародна науково-технічна конференція «Ефективні технології і конструкції в будівництві та архітектура села»: підсумки

6-7 червня 2024 р. у Львівському національному університеті природокористування відбулась VII Міжнародна науково-технічна конференція «Ефективні технології і конструкції в будівництві та архітектура села». У роботі наукового заходу взяли активну участь молоді науковці України та Польщі. З доповідями виступили викладачі та аспіранти кафедри ЗБК КНУБА проф. Журавський О., проф. Клімов Ю., доц. Сморкалов Д., асист. Постернак О., асп. Винокур В. Також активну участь в оргкомітеті конференції брали Доброхлоп М., Скорук Л., Сморкалов Д., Фесенко О., Афанасьєва Л., а в науковому комітеті Журавський О.

Тематика доповідей на конференції була різноманітною і стосувалася новітніх архітектурно-конструктивних вирішень будівель і споруд; технології та організації нового будівництва та питань реконструкції будівель і споруд; ефективних будівельних матеріалів та конструкцій; покращення екологічного стану сільських територій в умовах урбанізації суспільства; гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водного будівництва; формування гармонійного архітектурного середовища села. Доповіді доповнили цікаві та змістовні дискусії з питань, представлених у наукових студентських доробках.

Журавський О.Д., завідувач кафедри ЗБК