НОВИНИ ФІСЕ

Відкрите заняття доцента кафедри теплотехніки Швачко Н.А.

15 серпня доцент кафедри теплотехніки Швачко Наталія Анатоліївна провела відкрите заняття для студентів 4-го курсу факультету інженерних систем та екології (ФІСЕ), які навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітня програма «Теплогазопостачання та вентиляція» та за спеціальністю 144 «Теплоенергетика» освітня програма «Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології».

Під час заняття з освітньої компоненти “Теплопостачання” студенти виконали аксонометричну схему трубопроводів системи теплопостачання мікрорайону в програмі “AutoCad” та гідравлічний розрахунок трубопроводів за допомогою програми “Excel”.

На занятті були присутні викладачі кафедри, а саме професор Приймак Олександр Вікторович і доцент Чепурна Наталя Володимирівна.