Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

ВІДБУВСЯ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ «GRUNDFOS TROPHY 2024»

19 червня в на кафедрі водопостачання та водовідведення відбувся технічний конкурс «НАСОСНІ РІШЕННЯ GRUNDFOS У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ» для студентів, які навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія», освітньою програмою «Водопостачання та водовідведення» та спеціальністю 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».
       Ініціатором та організатором конкурсу виступила компанія «GRUNDFOS Україна», що є стейкголдером на кафедрі водопостачання та водовідведення. Метою конкурсу було заохочення студентів до використання насосного обладнання та технічних рішень компанії при виконанні курсових проєктів.
          До фінальної презентації робіт було допущено 7 учасників. Призерами конкурсу стали:

Перше місце – Кострич Богдан (група ВВ-21)

Друге місце – Возний Олександр (група ВВ-21)

Третє місце – Якубовська Вікторія (група ВВ-21)

Призери конкурсу були нагороджені цінними призами, а всі учасники отримали пам’ятні подарунки від компанії «GRUNDFOS Україна».