Новини,  НОВИНИ БТФ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Участь у Вебінарі «Інтелектуальна власність як каталізатор розвитку інноваційного середовища» (кафедра ТКД)

Професор кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві, к.т.н. Юдічева О.П. 17 вересня 2024 року взяла участь в першій серії вебінару «Інтелектуальна власність як каталізатор розвитку інноваційного середовища», темою якої стали Інсайти інноваторів з бізнес середовища.

Цей захід реалізується спільно IP Academy, IP&I Hub (National IP&Innovations Hub) та TISC (TISC ‒ Technology and Innovation Support Center).

На зустрічі представники бізнесу розповіли про те, як вони використовують інтелектуальну власність для розвитку своїх компаній, захисту нових технологій та створення конкурентних переваг на ринку.

Спікерами першої серії були:

• Юлія Дремлюга, Lead R&D Engineer Спін-офф стартап «R.Flo», тема виступу: Створення конкурентної переваги інноваційного продукту за допомогою інтелектуальної власності;
  • Андрій Гижко, Президент ТОВ «Інститут нанотехнологій та органічних продуктів «Авелайф», канд. екон. наук, заслужений економіст України, тема виступу: Використання відходів виробництва для отримання нових видів продукції з новими якісними характеристиками;
  • В’ячеслав Мороз, засновник бренду SMARTINHOUSE, тема виступу: Досвід у захисті інновацій та запуску нових продуктів на прикладі компанії SMARTINHOUSE;
  • Григорій Жовнір, юрист, розробник та винахідник спальних мішків з підігрівом від альтернативних джерел живлення, тема виступу: Стратегії захисту інновацій у сфері товарів для outdoor-індустрії та досвід управління ризиками.

Команда департаменту «Академія інтелектуальної власності»

Щиро дякуємо організаторам заходу ‒ Державній організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (УКРНОІВІ) за підготовку заходу і за можливість долучитися до нього.

Translate »