Новини,  НОВИНИ БТФ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Участь у проєкті з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: Освіта в умовах невизначеності» (кафедра ТКД)

Професор кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві, к.т.н. Юдічева О.П. стала учасницею проєкту з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: освіта в умовах невизначеності» від UGEN.

З 26 по 29 серпня 2024 року Юдічева О.П. взяла участь у серії воркшопів, що були організовані Uni-biz Bridge від UGEN, і які були присвячені темі освіти в умовах невизначеності.

Компаніями-роботодавцями: SoftServe, Agrosem, ProCredit Bank, ВАТ Україна і командою UGEN було підготовлено вебінари з таких тем проєкту:

• освіта в умовах невизначеності: бачення бізнесу;.
  • стратегії взаємодії освітян і бізнесу в умовах невизначеності: релевантність, інноваційність, стійкість (SoftServe);
  • інформаційна безпека як невід’ємна складова організації навчального процесу (ProCredit Bank);
  • АІ – технології для формування навчальних відео (команда UGEN);
  • розвиток команд через занурення в проєктну роботу (Agrosem).

В умовах невизначеності викладання стає мистецтвом адаптації, гнучкості та інновацій.

Участь в проєкті з розвитку співпраці бізнесу та освіти «Uni-Biz Bridge: Освіта в умовах невизначеності» від UGEN допоміг зрозуміти, як залишатися ефективним викладачем зараз, впроваджуючи гнучкі та інноваційні методики.

Translate »