Новини,  НОВИНИ КНУБА

Участь НПП кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій у роботі  та організації науково технічних конференцій

З 24 по 26 квітня у м. Рівне проходила ІV Всеукраїнська науково-технічна *Інтернет-конференція* «НОВІТНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ МІСЬКОГО БУДІВНИЦТВА ТА ГОСПОДАРСТВА». В роботі конференції взяли участь: завідувач кафедри Залізобетонних та кам’яних конструкцій, проф. Журавський О.Д., доцент Скорук Л.М. та асистент кафедри Постернак О.М. Теми доповідей: Параметри повітряної ударної хвилі (Журавський О.Д., Скорук Л.М.); Визначення надійності залізобетонних балок, підсилених різними методами (Журавський О.Д., Постернак О.М.)

13-14 травня у Київському фаховому коледжі архітектури будівництва та управління (КФКАБУ) була проведена Перша науково-практична конференція «Сучасне будівництво: стан, проблеми та перспективи розвитку». Доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Олег Фесенко взяв активну участь в організації роботи конференції, як член організаційного комітету, а також виступив як співавтор із доповіддю на тему «Застосування інструментів Archicad у проєктуванні залізобетонних конструкцій».

18 травня в Україні відзначають День науки, науково-педагогічні працівники кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій доценти Олег Фесенко та Віра Колякова взяли участь у роботі конференції, приуроченої до цього свята.

16 травня доценти Олег Фесенко та Віра Колякова взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної  конференції «Problems of Emergency Situations (Проблеми надзвичайних ситуацій)» та виступили на секції «Запобігання надзвичайним ситуаціям» з доповіддю на тему «Вогнестійкість залізобетонних згинальних елементів з урахуванням схеми їх армування».  Конференція організована Національним університетом цивільного захисту ДСНС України (м. Харків) та проходила у змішаному форматі.

Кафедра Залізобетонних та кам’яних конструкцій вітає колег із Днем науки, зичить миру, витримки, натхнення, успіхів у дослідженнях і нових відкриттів!

Віра Колякова,  Вчений секретар кафедри ЗБК