УЧАСТЬ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ У ВИСТАВКАХ І КОНКУРСАХ

Участь кафедри містобудування у конкурсах

Студенти кафедри беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних виставках і конкурсах, зокрема: в Міжнародній виставці «Освіта» – м. Київ, 6 експонатів, лютий 2012 р. – студент ІУ курсу Воронцов Д. – І премія; у виставці з енергозбереження в архітектурі та містобудуванні – м. Київ, 4 роботи, червень 2012 р.; в конкурсі «Street Design Contest», 2012 р. – студент Кучабський К.В. (ІІ місце у номінації «Алгоритмічний дизайн»); в конкурсі «CTBUH international student tall building design competition», Китай, 2012 р., конкурсі на висотну будівлю; в Міжнародному московському конкурсі МАДА, 2012 р.; в Міжнародному конкурсі на фестивалі СТРІЛА 2012 від інституту медіа, архітектури і дизайну «Стрелка» (Нижній Новгород) – акція «Хто ми?». Лауреатами міжнародного студентського конкурсу «Solar Decathlon» – Енергоефективний Житловий Будинок, що відбувся у Києві в 2013 р. стали студенти Левадна А., Струк О., Власенко Д., Мостова О., Осадчук В., Зав’ялова Т., Уваров В., Вершиніна А., Мартинюк О.. У міжнародному студентському конкурсі «Школа Майбутнього», який пройшов у Туреччині в 2014 р. студенти Асланян В., Казаков Д., Уваров. В. здобули Гран-прі.

Міжнародний студентський конкурс «Solar Decathlon» – Енергоефективний Житловий Будинок. Студенти: Левадна А., Струк О., Власенко Д., Мостова О., Осадчук В., Зав’ялова Т., Уваров В., Вершиніна А., Мартинюк О.. Логотип, екстер’єр, інтер’єр конкурсного проекту


Міжнародний студентський конкурс «Школа Майбутнього», Туреччина. Студенти: Асланян В., Казаков Д., Уваров. В.. Гран-прі

Щороку кафедра представляє дипломні проекти студентів на Всеукраїнських та міжнародних оглядах-конкурсах дипломних проектів. Лауреатами XXIII-XXIV Всеукраїнського огляду-конкурсу дипломних робіт, що проходив у Києві в жовтні 2015 р., стали: Атаєв Д., Чуприна М. (номінація «Громадська будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Казаков Д., Ларіонова М., Шевельова А. (номінація «Містобудування», освітній рівень «Спеціаліст»), Вірченко О., Литвиненко Р. (номінація «Містобудування», освітній рівень «Магістр»), Гомон А. (номінація «Громадська будівля», освітній рівень «Магістр»)..
В рамках XXIII-XXIV Всеукраїнського огляду-конкурсу дипломних робіт відбувся бліц-конкурс проектів малих архітектурних форм для центру м. Києва імені О. Плеханова «Артека-6». На цьому конкурсі аспірант кафедри містобудування Шевельова А. і студенти кафедри містобудування Атаєв Д. (5 курс) і Сушицький О. (2 курс) отримали заохочувальні призи і дипломи «за різноманітність і функціональність» проектного рішення.


Проекти випускників кафедри містобудування на XXIII-XXIV Всеукраїнському огляді-конкурсі дипломних робіт у Києві, 2015 р.


Аспірант А. Шевельова і проф. Н. М. Шебек на захисті проектів Всеукраїнського конкурсу студентів і аспірантів архітектурно-дизайнерських спеціальностей ім. О. Плеханова «Артека-6

Студенти Д. Атаєв і О. Сушицький та президент Національної спілки архітекторів України В. М. Гусаков на захисті проектів Всеукраїнського конкурсу студентів і аспірантів ім. О. Плеханова «Артека-6»

На огляді-конкурсі дипломних робіт в рамках VIII Міжнародного форуму «Дизайн-освіта 2015» у Харкові студент Чуприна М. отримав диплом ІІ ступеня у номінації «Дизайн архітектурного середовища».


 
Огляд-конкурс дипломних робіт в рамках VIII Міжнародного форуму «Дизайн-освіта 2015» , Харків. Студент Чуприна М.. Диплом ІІ ступеня у номінації «Дизайн архітектурного середовища»

Лауреатами XXV Всеукраїнського огляду-конкурсу дипломних робіт, що проходив у Чернівцях у вересні 2016 р., стали: Ващенко Ю.Г., Гамаля А.В., Гончаренко А.О., Долгова А.В., Урсол В.І. (номінація «Громадська будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Верходуб М.В. (номінація «Житлова будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Уваров В.О., Амосов Ю.Д. (номінація «Ландшафтна архітектура», освітній рівень «Магістр»).


Бакалаврський проект на тему: «Центр соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій у м. Києві», ст. Гамаля А.В., кер. доцент Куделін А.Є., отримав диплом І ступеню в номінації «Громадська будівля»


Бакалаврський проект на тему: «Житловий комплекс для вимушених переселенців у м. Києві», ст. Верходуб М.В., кер. проф. Шебек Н.М., отримав диплом І ступеню в номінації «Житлова будівля»


Магістерська робота на тему: «Ревіталізація територій долин деградованих міських річок (на прикладі р. Либідь у м. Києві)», ст. Уваров В.О., кер. доцент Щурова В.А., доцент Казимірський В.Б., отримала диплом І ступеню в номінації «Ландшафтна архітектура»


В рамках XXV Всеукраїнського огляду-конкурсу дипломних робіт відбувся конкурс ескізних проектів гармонізації громадського простору історичного середовища в місті Чернівці. В межах цього конкурсу студент кафедри містобудування КНУБА Атаєв Д. (6 курс) отримав Гран-прі в номінації «Дизайн середовища площі Філармонії у м. Чернівці».

Лауреатами Міжнародного архітектурного конкурсу ідей створення меморіального парку Бабин Яр Дорогожицький некрополь у м. Києві, що відбувся у вересні 2016 р., став творчий колектив випускників кафедри містобудування, серед яких аспірант кафедри Є. Колмаков.

Лауреатами огляду-конкурсу дипломних робіт, що проходив у рамках IХ Міжнародного форуму «Дизайн-освіта 2017» в м. Харкові в жовтні 2017 р., стали: Верходуб М.В. (диплом ІІІ ступеню, номінація «Дизайн архітектурного середовища», освітній рівень «Бакалавр»), Драгомирова Г.А. (диплом І ступеню, номінація «Дизайн архітектурного середовища», освітній рівень «Спеціаліст»), Смоленко Ю.С. (диплом І ступеню, номінація «Дизайн архітектурного середовища», освітній рівень «Магістр»).


Проекти випускників кафедри містобудування на огляді-конкурсі дипломних робіт в м. Харкові в жовтні 2017 р.

Лауреатами XXVI Всеукраїнського огляду-конкурсу дипломних робіт, що проходив в Івано-Франківську в жовтні 2017 р., стали: Буркевич І.О. (диплом ІІ ступеню, номінація «Громадська будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Трохименко Ф.С. (диплом І ступеню, номінація «Громадська будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Йовенко О.О. (диплом І ступеню, номінація «Житлова будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Атаєв Д.О. (диплом І ступеню, номінація «Містобудування», освітній рівень «Спеціаліст»), Глинкіна А.А. (диплом ІІ ступеню, номінація «Містобудування», освітній рівень «Спеціаліст»), Борисевич М. О. (диплом І ступеню, номінація «Містобудування», освітній рівень «Магістр»), Смоленко Ю. С. (Гран-прі, номінація «Містобудування», освітній рівень «Магістр»), Драгомирова Г. А. (диплом І ступеню, номінація «Ландшафтна архітектура», освітній рівень «Спеціаліст»), Бреян М. В. (диплом І ступеню, номінація «Ландшафтна архітектура», освітній рівень «Магістр»).


Проекти випускників кафедри містобудування на XXVI Всеукраїнському огляді-конкурсі дипломних робіт в Івано-Франківську 2017 р.

Магістерська робота на тему: «Інноваційні тенденції архітектурно-планувальної організації місць поховань у найкрупніших містах України (на прикладі меморіального комплексу в м. Києві)», ст. Смоленко Ю.С., кер. проф. Шебек Н.М.,, доцент Третяк М.Е., отримала Гран-прі в номінації «Містобудування»

Дипломний проект спеціаліста на тему: «Реорганізація прибережних територій річки Почайна в м. Києві», ст. Драгомирова Г.А., кер. доц. Носенко Г.А., отримав диплом І ступеню в номінації «Ландшафтна архітектура»

Бакалаврський проект на тему: «Житловий будинок у м. Києві», ст. Йовенко О.О., кер. ст. викл. Іносова Т. Ю., отримав диплом І ступеню в номінації «Житлова будівля»

Переможцем Конкурсу студентів, аспірантів та молодих архітекторів «КОД. Культура. Освіта. Духовність» ім. О. Плеханова, який проводився 6 жовтня 2018 р. у м. Києві, став аспірант кафедри містобудування Є. О. Колмаков з концептуальним проектом реновації Львівської площі.

Переможцем Конкурсу студентів, аспірантів та молодих архітекторів «КОД. Культура. Освіта. Духовність» ім. О. Плеханова, який проводився 6 жовтня 2018 р. у м. Києві, став аспірант кафедри містобудування Є. Колмаков з концептуальним проектом реновації Львівської площі

Лауреатами XXVII Всеукраїнського огляду-конкурсу дипломних робіт, що проходив у м. Полтаві у листопаді 2018 р., стали: Бондаренко К.Р. (диплом І ступеню, номінація «Громадська будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Монастирецька А. О. (диплом І ступеню, номінація «Громадська будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Сушицький О. С. (диплом І ступеню, номінація «Житлова будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Табурець Д. І. (диплом ІІ ступеню, номінація «Житлова будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Возняк О. О. (диплом І ступеню, номінація «Містобудування», освітній рівень «Магістр»), Новак О. О. (диплом І ступеню, номінація «Містобудування», освітній рівень «Магістр»), Гамаля А. В. (диплом І ступеню, номінація «Ландшафтна архітектура», освітній рівень «Магістр»), Мацьоха А. С. (диплом І ступеню, номінація «Ландшафтна архітектура», освітній рівень «Магістр»). Крім того, бакалавр Монастирецька А. О. була нагороджена дипломом Національної спілки архітекторів України та почесною грамотою Полтавської міської ради, а бакалавр Сушицький О. С. був відзначений дипломом «За найкраще вирішення спеціалізованого житла та еталонну подачу бакалаврського диплому».



Бакалаврський проект на тему: «Центр надання адміністративних послуг у м. Ужгороді», ст. Монастирецька А.О., кер. ст. викл. Абрамова Н.П., отримав диплом І ступеню в номінації «Громадська будівля», диплом Національної спілки архітекторів України та почесну грамоту Полтавської міської ради

Бакалаврський проект на тему: «Гуртожиток у м. Києві», ст. Сушицький О.С., кер. ст. викл. Іносова Т. Ю., отримав диплом І ступеню в номінації «Житлова будівля» та диплом «За найкраще вирішення спеціалізованого житла та еталонну подачу бакалаврського диплому»

Магістерська робота на тему: «Методи збереження природних ландшафтів (на прикладі ландшафтного заказника «Жуків острів» у м. Києві)», ст. Гамаля А.В., кер. доцент Войко Н.Ю., отримала диплом І ступеню в номінації «Ландшафтна архітектура»

Зав. каф. містобудування, проф. Шебек Н. М. була нагороджена дипломом конкурсу методичної літератури та видань у галузі архітектурної та художньої освіти за книгу «Ландшафти і рослини». Диплом І ступеню в номінації «Дизайн архітектурного середовища», освітній рівень «Магістр», отримала асистент кафедри містобудування Бреус А. О.


Магістерська робота на тему: «Сучасні тенденції формоутворення житлового середовища для переселенців (на прикладі житлового комплексу в м. Рахів)», ст. Бреус А.О., кер. проф. Шебек Н.М., отримала диплом І ступеню в номінації «Дизайн архітектурного середовища»

Студентка кафедри містобудування Юлія Вигнан, група Арх-41 Б, долучилася до 66 учасників міжнародного конкурсу “GenoaCall. Genoa Student Housing”, що проходив у квітні 2019 р. на платформі https://archicontest.net/. Участь в конкурсі ідей, який започаткували молоді італійські архітектори, дозволяє будь-якому професіоналу підвищити свою цінність та краще підготуватися до майбутніх випробувань. Проект Гуртожитку в місті Генуя, розроблений під керівництвом старшого викладача кафедри містобудування Т. Ю. Іносової, стане основою атестаційної бакалаврської роботи Юлії.


Проект Гуртожитку в місті Генуя, студентка Юлія Вигнан, група Арх-41 Б, керівник старший викладач кафедри містобудування Т. Ю. Іносова
01 – 04 жовтня 2019 року в Національному університеті водного господарства та природокористування, м. Рівне, проходила Міжнародна наукова конференція “Архітектура, освіта і наука в Україні і світі: досвід і перспективи розвитку”, XXVIII огляд дипломних проектів випускників архітектурних та художніх спеціальностей закладів вищої освіти та Міжнародний студентський конкурс “Rivne Revital 2019”.
В Міжнародній науковій конференції “Архітектура, освіта і наука в Україні і світі: досвід і перспективи розвитку” взяли участь викладачі кафедри містобудування КНУБА: проф. Шебек Н. М., доценти Войко Н. Ю. і Носенко Г. А., асистент Колмаков Є. О., аспірант Гамаля А. В.
Лауреатами XXVIІI Всеукраїнського огляду-конкурсу дипломних робіт стали: Вигнан Ю. Ю. (диплом І ступеню, номінація «Житлова будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Карапетян А. А. (диплом ІІ ступеню, номінація «Громадська будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Кузнєцова А. Є. (диплом ІІ ступеню, номінація «Громадська будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Михіденко М. О. (диплом І ступеню, номінація «Громадська будівля», освітній рівень «Бакалавр»), Барандич Я. Р. (Гран-прі, номінація «Містобудування», освітній рівень «Магістр»), Приходько Є. М. (диплом І ступеню, номінація «Містобудування», освітній рівень «Магістр»), Кошма В. І. (диплом І ступеню, номінація «Ландшафтна архітектура», освітній рівень «Магістр»).
В Міжнародному студентському конкурсі “Rivne Revital 2019” взяли участь студенти кафедри містобудування КНУБА: Риженко Д. А., Уруський Т. О., Кролівець А. М., Місюра А. А., Єрмаков Є. Ю.



Магістерська робота на тему: «Принципи архітектурно-планувальної організації інноваційного міського середовища (на прикладі технокластеру в м. Києві)», ст. Барандич Я. Р., кер. проф. Шебек Н.М.,, доцент Третяк М.Е., отримала Гран-прі в номінації «Містобудування»

Бакалаврський проект на тему: «Яхт-клуб у м. Вишгороді Київської області», ст. Михіденко М. О.., кер. ст. викл. Абрамова Н.П., отримав диплом І ступеню в номінації «Громадська будівля»

Проект студентів кафедри містобудування КНУБА Кролівця А. М., Місюри А. А., Єрмакова Є. Ю., поданий на Міжнародний студентський конкурс “Rivne Revital 2019”

12 жовтня 2019 року в приміщенні Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ, проходив Культурологічний благодійний проект КОД (Культура. Освіта. Духовність). В одному з шести його розділів – конкурсі студентів та аспірантів архітектурних закладів імені Олександра Плеханова, – 14 команд майбутніх архітекторів з НАОМА і КНУБА висловили ідеї щодо образного рішення павільйонів для міжнародних виставок, де мають бути представлені здобутки України. У конкурсі брали участь п’ять творчих колективів 2-курсників з кафедри містобудування КНУБА. Студенти групи Арх-21 Б М. Ніколаєв, Г. Парфенюк, Є. Плющ цього разу виступили дещо краще своїх товаришів, посіли п’яте місце і отримали заохочувальний приз.

Конкурс студентів та аспірантів архітектурних закладів імені Олександра Плеханова, 2019 р.

17 жовтня 2019 року в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імен В. Г. Заболотного відбулося відкриття виставки графічних робіт студентів першого курсу кафедри містобудування архітектурного факультету КНУБА. Виставку присвячено святкуванню Дня Млина, започаткованого Українською Млинологічною Асоціацією.
В експозиції представлено, дерев’яний макет, перспектива та аксонометричні розрізи вітряків з Національного музею народної архітектури та побуту України в с. Пирогів, які було виконано студентами кафедри містобудування КНУБА під керівництвом доцента Г. А. Носенко, асистентів А. О. Бреус та М. А. Ларионової в рамках завдання з вивчення пам’яток дерев’яної архітектури України.

Афіша і список студентів кафедри містобудування архітектурного факультету КНУБА, які підготували роботи для виставки графічних робіт

Студенти кафедри містобудування архітектурного факультету КНУБА разом з куратором, доцентом Г. А. Носенко та асистентом М. А. Ларионовою на Дні Млина, 2019 р.

19 лютого 2020 року в Центрі Української Культури та Мистецтва відбулася творча зустріч організаторів та учасників виставки «ВІТРЯКИ В ГРАФІЧНИХ РОБОТАХ СТУДЕНТІВ КНУБА» з викладачами Київського національного університету будівництва і архітектури, Амстердамського університету прикладних наук, а також із співробітниками Національного музею народної архітектури та побуту України в с. Пирогів, членами Національної спілки журналістів України (НСЖУ), Національної спілки художників України (НСХУ), Міжнародного млинологічного товариства, з представниками інших громадських організацій та журналістами


Творча зустріч в Центрі Української Культури та Мистецтва

Афіша виставки графічних робіт студентів кафедри містобудування архітектурного факультету КНУБА

Художня творчість викладачів кафедри містобудування

Викладачі кафедри містобудування активно займаються художньою творчістю, беруть участь у виставках та конкурсах, а також надають свої роботи для участі у благодійних аукціонах на підтримку хворих дітей та захисників вітчизни.
29 січня – 29 березня 2018 року в КНУБА проходила персональна виставка художніх творів зав. кафедри містобудування Н. М. Шебек «Ландшафти і рослини».


Персональна виставка художніх творів зав. кафедри містобудування Н. М. Шебек «Ландшафти і рослини»

Старший викладач кафедри містобудування Т. Ю. Іносова виступила у спільному авторському проекті “Театральний сезон”, який був представлений широкому загалу 19-21 жовтня 2018 г. в Міжнародному Виставковому Центрі в м. Києві в рамках XVII Міжнародної виставки «Модна лялька».


Старший викладач кафедри містобудування Т. Ю. Іносова блискуче виступила у спільному авторському проекті “Театральний сезон”, який був представлений широкому загалу 19-21 жовтня 2018 р. в Міжнародному Виставковому Центрі в м. Києві в рамках XVII Міжнародної виставки «Модна лялька»

7-18 лютого 2019 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулась презентація художніх робіт виставки-конкурсу живопису «Я – УКРАЇНЕЦЬ!», який було організовано громадським об’єднанням «Сумське земляцтво в Києві» до дня народження видатного археолога та мистецтвознавця Миколи Макаренка. Доцент кафедри містобудування, член НСХУ Г. А. Носенко отримала диплом переможниці цього заходу.
Зав. кафедри містобудування Н. М. Шебек, доц. Г. А. Носенко та ст. викл. Т. Ю. Іносова презентували свої художні твори для благодійних акцій, що проходили в КНУБА у 2016-2018 роках.

5-7 квітня 2019 року в Міжнародному Виставковому Центрі в м. Києві відбулася XVIIІ Міжнародна виставка «Модна лялька». На ній творча група презентувала спільний проект “Відображення”. В рамках цієї події старший викладач кафедри містобудування Т. Ю. Іносова підготувала чергову авторську ляльку, яка стала справжньою прикрасою експозиції.


Старший викладач кафедри містобудування Т. Ю. Іносова прекрасно виступила у спільному авторському проекті “Відображення”, який був представлений широкому загалу 5-7 квітня 2019 р. в Міжнародному Виставковому Центрі в м. Києві в рамках XVIІI Міжнародної виставки «Модна лялька»

18-20 жовтня 2019 року в Міжнародному Виставковому Центрі в м. Києві відбулася XХ Міжнародна виставка «Модна лялька». У ній брала участь старший викладач кафедри містобудування Т. Ю. Іносова. Вона виступила у спільному проекті 10 авторів під загальною назвою “Прянощі”.
Ляльку під назвою “Шафранова поема” Тетяна Юріївна виконана у техніках паперклей, декупаж.
Шафран – спеція, що відома людству вже понад 4000 років і вважається однією з найдорожчих в світі. Одержують шафран, коли збирають рильця квітки пурпурного крокусу. Збиранню крокусів в давнину присвячені фрески на стінах “Святилища крокусів”, одного з палаців Критської цивілізації на острові Фера, нині Санторіні. Одна з цих фресок і стала натхненням при створенні ляльки “Шафранова поема”.

Старший викладач кафедри містобудування Т. Ю. Іносова брала участь у спільному авторському проекті “Прянощі”, який був представлений широкому загалу 18-20 жовтня 2019 р. в Міжнародному Виставковому Центрі в м. Києві в рамках XХ Міжнародної виставки «Модна лялька»

Translate »