Новини,  НОВИНИ КНУБА

У рамках програми ERASMUS+ проекту UKRENERGY відбулась друга координаційна нарада у Краківському науково-технічному університеті, м. Краків, Польща

(Grant Agreement no. 101082898-2022).

З 8 по 10 травня 2024 року у Краківському науково-технічному університеті (AGH University, м. Краків, Польща) за участю представників КНУБА відбулась друга координаційна нарада партнерів проекту UKRENERGY та засідання оціночної комісії щодо моніторингу успішності реалізації проекту.

Нагадаємо: проект UKRENERGY «Інноваційні магістерські курси на підтримку покращення енергетичного та вуглецевого сліду будівельного фонду України» (англ. «Innovative Master Courses Supporting the Improvement of the Energy and Carbon Footprint of the Ukrainian Building Stock») реалізується за підтримки  Європейської Комісії – “Європейського виконавчого агентства з питань освіти і культури” (ЕАСЕА) в рамках програми ERASMUS+ за напрямом KA2, спрямованим на підтримку “Розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE)” в країнах-партнерах ЄС.

Основною метою  проєкту є просування передового досвіду ЄС та України щодо освітньої методології та знань, пов’язаних з енергоефективністю та сталим розвитком, зокрема впровадження інноваційних магістерських курсів щодо енергоефективності та зменшення вуглецевого сліду в будівельному фонді України. Координатором проекту від України є Київський національний університет будівництва і архітектури. Детальніше про проект за посиланням: https://ukrenergy-erasmusplus.eu/

Участь у координаційній нараді взяли: д.т.н., професор кафедри архітектурних конструкцій, директор NZEB Hub КНУБА Володимир Скочко, к.т.н., доцент кафедри архітектурних конструкцій Сергій Кожедуб та к.т.н., доцент кафедри теплотехніки Олександр Погосов.

Учасники координаційної наради проекту UKRENERGY
у фойє головного корпусу Краківського університету
(AGH University, м. Краків, Польща)

Під час першого дня учасники заходу виступили з вітальними словами та презентували досягнуті результати в рамках робочих пакетів завдань проекту. Особлива увага була приділена питанням гармонізації академічних підходів до розробки та викладання магістерських курсів; залучення зацікавлених сторін (компаній-стейкхолдерів) для підготовки магістрів; розробці навчального матеріалу, розширення інфраструктури та діяльності дидактичних лабораторій; підвищенню потенціалу молодшого педагогічного персоналу українських університетів.

Другий день (09.05.2024) стосувався роботи оціночної комісії проєкту UKRENERGY щодо оцінки виконання завдань проекту та моніторингу якості. Проект отримав схвальні відгуки та були обговорені подальші плани реалізації проекту.

Члени оціночної комісії проекту UKRENERGY
Костянтин Гура, Юлія Шишко, Альфредо Скварзоні

Під час третього робочого дня (10.05.2024) команді КНУБА випала можливість відвідати дидактичні та дослідницькі лабораторії на базі факультету енергетики та палива Краківського університету (AGH University), а також прослухати цікаві презентації молодих науковців та обмінятись досвідом із польськими колегами.

Ознайомитись із повною програмою заходу можна за посиланням:

Фото з заходу:

UKRENERGY project is co-funded by the European Union (EU) under the Erasmus+ Programme (Grant Agreement no. 101082898-2022).

Матеріал підготував

Сергій КОЖЕДУБ, заступник керівника та менеджер з інформаційної підтримки проєкту UKRENERGY