Новини,  НОВИНИ КНУБА

У Київському індустріальному фаховому коледжі КНУБА відзначили ювілей

5 червня у ВСП Київському індустріальному фаховому коледжі КНУБА відбулися урочистості з нагоди 80-ї річниці з дня заснування.

Коледж було засновано у далекому 1944 році.  Україні, зруйнованій під час Другої світової війни, потрібні були кваліфіковані кадри.

На долю колективу закладу випала почесна місія – активна  участь у відбудові столиці України, вулиці Хрещатик.

На жаль, зараз теж триває жорстока війна. Розуміючи, що перед Україною у повоєнній розбудові постануть складні виклики – колектив дбає, щоб випускники були конкурентоспроможними та фахово працювали на благо України.

У коледжі сформувався міцний, кваліфікований педагогічний колектив. Наші студенти, викладачі й працівники – гордість коледжу.

Колектив коледжу працює у тісній  взаємодії з ректоратом університету, його структурними підрозділами. Це єдина згуртована команда. Ми разом долаємо всі виклики та крокуємо тільки вперед.

Алла Осмальчук, КІФК