Новини,  НОВИНИ КНУБА

У КНУБА розпочав роботу Форум роботодавців

16 травня в Київському національному університеті будівництва і архітектури розпочав роботу Форум роботодавців. У роботі Форуму взяли участь понад 30 вітчизняних підприємств, в основному – будівельного спрямування. Серед учасників – національний холдинг “DUS LEVEL”, фірма «AXOR» та багато інших. Така зустріч розрахована  на безпосереднє спілкування партнерів та роботодавців зі студентами КНУБА. Університет, як модератор заходу, створив на своїй території майданчики для спілкування й обміну інформацією, що без сумніву сприятиме знаходженню вакансій молодими, талановитими, енергійними та креативними випускниками університету, а також наблизить умови навчання до потреб роботодавців. Тому важливо, щоб працедавці були максимально залучені до освітнього процесу,  а студенти бачили історії успіху й алгоритм успішних людей.

Під час панельних дискусій роботодавці відзначали, що випускники Університету показують не лише хорошу теоретичну, а й методичну базу знань, і подякували КНУБА за підготовку якісних кадрів.

Інформаційний центр