![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240402_133451-1140x546.jpg)
У КНУБА пройшов семінар-практикум з протидії кібербулінгу
2 квітня для студентів факультету інженерних систем та екології був організований та проведений семінар-практикум “Кібербулінг. Протидія та запобігання”. Зустріч проводила практичний психолог “Центру сім’ї” Солом’янської РДА Надія Ігначук.
Під час семінару студенти розглянули характерні особливості кібербулінгу – цькування, образи чи погрози через засоби електронної комунікації (повідомлення у соціальних мережах, миттєві повідомлення, електронні листи, СМС), причини виникнення кібербулінгу та наслідки для всіх учасників. Які є ризики в мережі, як зрозуміти, що твій акаунт зламали, як себе захистити від хепіслепінгу та новітніх небезпек в інтернет-просторі.
Сподіваємось, що таки тренінги є корисними для студентів та отримана інформація допоможуть зменшити ризики або запобігти кібербулінгу в різних видах онлайн-діяльності.
Завідуюча відділу
з організації виховної роботи
Оксана Бєлозьорова
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240402_123050-1024x491.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240402_133639-1024x491.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240402_133626-1024x491.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20240402_124647-1024x491.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/golovne-foto-75x75.jpg)
Профорієнтаційна зустріч
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/copy-of-dsc_5743-500x380.jpg)
Зустріч омбудсмена зі студентами будівельного факультету
7 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/pic-3-500x380.png)
ОБ’ЄДНАНІ ОСВІТОЮ: УНІВЕРСИТЕТ КОВЕНТРІ ТА КНУБА ЄДНАЮТЬСЯ ЗАРАДИ ПОДОЛАННЯ ВИКЛИКІВ‘
5 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_4613-500x380.jpeg)