Новини,  НОВИНИ КНУБА

На стадіоні КНУБА пройшов Благодійний матч задля реабілітації дітей, що постраждали внаслідок війни

Сьогодні, 25 травня, на стадіоні Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся благодійний матч між командами Офісу Омбудсмана України та Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні. Матч пройшов під гаслом «Граємо заради спільної мети!»

Як зазначив у привітальному слові проректор КНУБА з навчально-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Олексій Дніпров: «Такі матчі – це не тільки гарна традиція, а й нагода допомогти тим, хто цього потребує!». Учасники та глядачі долучилися до збору коштів на реабілітацію для дітей, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ. Всі пожертви будуть спрямовані до благодійного фонду «Голоси дітей».

«Дякую всім, хто доєднався до гри! Об’єднуємося та продовжуємо працювати заради спільної справи – захисту прав українців, що постраждали від російської агресії!» – наголосив на зустрічі Омбудсман України Дмитро Лубінець.

Інформаційний центр