Новини,  НОВИНИ КНУБА

Третій сезон Тижня українського дизайну КНУБА розпочав із Дизайн-маркету

КНУБА – учасник третього сезонуUkrainian Design and Innovation Week, який розпочався 5 жовтня і триватиме по 13 жовтня 2024 року. Це важлива для дизайнерської і мистецької спільноти подія, яку вже традиційно проводять у столицях багатьох країн світу. Україна стала 41-ю країною, яка доєдналася до мережі World Design Week торік.

На Дизайн-маркеті, який проходив у Мистецькому арсеналі 5–6 жовтня, Київський університет будівництва і архітектури представив архітектурний факультет. Основний фокус відповідно до мети заходу зосереджувався на освітньому потенціалі університету з підготовки архітекторів, дизайнерів та художників. Також була представлена інформація про всі факультети університету.

Контекстом виставкового простору університетської локації був синтез мистецтв архітектури і дизайну. До складу експозиції увійшли архітектурні макети, інсталяції, скульптури, графічні роботи та предмети індустріального дизайну.

Увагу відвідувачів привертали макети, виконані з  різних  матеріалів, у тому числі з використанням 3D-друку, функціонуючі прототипи  світильників та комп’ютерне  моделювання. Відвідувачі цікавились системою підготовки дизайнерів та архітекторів на архітектурному факультеті університету.

Дизайн-маркет дав старт Тижню українського дизайну та інновацій.

Translate »