Новини,  НОВИНИ КНУБА

Трансфер освітніх технологій та інновацій: європейський та український досвід

Викладачі кафедри менеджменту в будівництві КНУБА в рамках меморандуму про співпрацю відвідали Варшавський університет природничих наук.

Мета візиту полягала в детальному вивченні кращих європейських практик та досвіду в галузі трансферу освітніх технологій для українських університетів і розвитку внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) – Варшавський університет природничих наук – один з найстаріших та найбільших університетів в Польщі та Східній Європі, був заснований у 1816 році.

SGGW посідає перше місце в рейтингах life science universities у Польщі. За результатами конкурсу Akademickiego Centrum Informacyjnego університет визнано найінноваційнішим та найкреативнішим університетом Польщі (http://www.sggw.pl/ ).

У рейтингу академічних бізнес-інкубаторів TOP10 Startup Friendly університет SGGW посів 2 місце.

Діапазон академічних програм SGGW постійно зростає і наразі складає 34 навчальні програми (130 спеціалізацій). У вищому навчальному закладі можна здобути ступені бакалавра, магістра, доктора, а також ступінь MBA. В Університеті навчається понад 26 000 студентів, професорсько-викладацький склад становить понад 1100 осіб, в тому числі 250 професорів.

Наразі університет SGGW складається з 13 факультетів, в тому числі до складу університету входять Факультет будівництва та інженерної екології та Факультет економічних наук, на базі яких проводились зустрічі та обговорювались перспективи партнерства і нових форм міжнародної співпраці між КНУБА та SGGW задля підтримки, розширення та просування наукових розробок, посилення співпраці  у сфері академічних обмінів, реалізації спільних досліджень та використання досягнень наукових шкіл обох університетів.

Варшавський університет природничих наук пропонує своїм студентам розвинуту інфраструктуру. Головний кампус розміщений на 70 гектарах, де знаходяться гуртожитки, бібліотека, спортивний та мовний центри. Кампус має історичну частину при палаці 18 століття. А в сучасній частині знаходяться корпуси та гуртожитки.

Університет співпрацює з 350 міжнародними партнерами з усіх континентів. Щорічно близько 1400 співробітників і студентів подорожують на міжнародному рівні. SGGW є членом престижних міжнародних організацій Euroleague for Life Sciences (ELLS), European Universities Association (EUA), Interuniversity Consortium for Related Sciences (ICA) тощо. Наразі співробітники SGGW беруть участь в таких європейських освітніх програмах: Erasmus+, Erasmus Mundus, CEEPUS, Leonardo da Vinci, Grundtvig, Jean Monnet, Tempus) и науково-дослідницьких програмах: 7 Framework Programme, Horizon 2020, EUREKA, COST, Polish-Norvegian Research Programme.

Кожен студент ЗВО може взяти участь в програмах міжнародного студентського обміну (наприклад, Еrasmus), запропонованих навчальним закладом. Це дає можливість для кожного безкоштовно навчатися в будь-якій країні Європи від одного до двох семестрів, отримуючи стипендію від 400 € на місяць (залежить від країни). Також, кожен університет має ще й власні програми студентського обміну між вузами-партнѐрами. Студентам та викладачам було запропоновано подальша співпраця у напрямку обмінів,  стажування та проходження виробничої практики.

В свою чергу, КНУБА пропонує іноземним громадянам та особам без громадянства, які мають намір здобувати вищу освіту в Україні, широкий спектр освітніх програм за освітніми ступенями “Бакалавр”, “Магістр”, “Доктор філософії”. Крім того, абітурієнти-іноземці мають можливість пройти доуніверситетську підготовку на Підготовчому відділенні українською та англійською мовами.

Місія КНУБА як класичного вищого навчального закладу дослідницького типу може бути реалізована винятково завдяки забезпеченню високої якості освіти та наукових досліджень, їх нерозривної інтеграції і поєднання з інноваційною діяльністю, розвитку міжнародної співпраці та представлення Університету на міжнародному рівні.

Завідувач кафедри

менеджменту в будівництві

д.е.н., професор                                                                Галина Рижакова

Translate »
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux