![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Команда-КНУБА-1-1140x855.png)
Студенти КНУБа – срібні призери VIІІ Міжнародної студентської Олімпіади
22 Листопада, 2022
Пишаємося нашими студентами Андрієм Показним, Володимиром Мироненком, Владиславом Парфенюком, Анастасією Лисенко, Ольгою Копчук та Владиславом Мартенюком, які посіли в командному змаганні призове друге місце в VIІІ Міжнародній студентській Олімпіаді «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів».
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/1-3-75x75.png)
Попередня
<strong>Вільні творити майбутнє</strong>
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-cd39035aec0c847cc98d10cf8bad37d8ad2509e37791d0c893c5c53139ec8a78_c476080ff0d8e96f-500x380.jpg)
Викладачі та студенти БТФ – учасники XIV конференції покриттів
3 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/001-1-500x380.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ПЕРЕМОЖЦІ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ І СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ У 2021-2022 н.р. ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ДИЗАЙН»
27 Вересня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/img_0803-500x380.jpg)