НОВИНИ ФІСЕ

Студенти та викладачі кафедри теплотехніки КНУБА на екскурсії

06 вересня 2024 року для студентів-магістрантів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія, які навчаються за ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція» було проведено екскурсію до теплохолодоцентру потужністю 2 МВт, що обслуговує бізнес-центр «AVENUE» у м. Києві. Організував і провів екскурсію завідувач кафедри теплотехніки Михайло КИРИЧЕНКО.

Теплохолодоцентр представлений у вигляді трьох чиллерів «повітря-вода», один з яких має виносний випарник. Система обслуговує опалення, теплопостачання калориферів вентиляційних установок, холодопостачання та системи гарячого водопостачання. У якості додаткового джерела теплоти на даху будівлі влаштована газова котельня. Також системи формування мікроклімату бізнес-центру мають оригінальні системи диспетчеризації та телеметрії, що дозволяють у режимі реального часу відслідковувати параметри мікроклімату в приміщеннях та енергетичні потоки в будівлі. Завдяки реалізованим системам формування мікроклімату, системам теплохолодогенерації та засобам управління будівля бізнес-центру «AVENUE» має сертифікат «зеленого» стандарту LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), що добре характеризує будівлю з точки зору енергоефективності та екологічності. Можна також відмітити, що дана система була спроектована і реалізована випускниками факультету інженерних систем і екології КНУБА.

Корисну та цікаву інформацію на екскурсії отримали доценти кафедри теплотехніки Павло ПАСІЧНИК, Наталія ЧЕПУРНА та аспірант кафедри Богдан КОЗЯЧИНА. Дякуємо організаторам і ЗСУ за можливість побачити сучасний діючий об’єкт!!!

Translate »